Strony

Zakończenie zbiórki

Zbiórka pieniędzy na rozwój Transportoida zakończyła się niepowodzeniem. Choć średnia wysokość datku znacznie przekroczyła moje oczekiwania, na darowiznę zdecydował się nikły ułamek procenta użytkowników. Każdego dnia z Transportoida korzystają dziesiątki tysięcy ludzi, spodziewałem się, że większa część użytkowników darmowej wersji zechce przyczynić się do dalszego rozwoju projektu.

Co to oznacza dla ofiarodawców? Wszystkie wpłaty zostaną zwrócone. Nie udało się zebrać zakładanej kwoty więc nie możemy zobowiązać się do realizacji planowanych celów. W takiej sytuacji – zgodnie z regułami serwisu PolakPotrafi – datki wracają do darczyńców.

A jeśli ktoś liczył na upominek? Upominków rzeczowych nie będzie, natomiast wszystkim ofiarodawcom chcę zaoferować w ramach podziękowania przedłużenie posiadanego abonamentu o 3 miesiące. Jeśli nie masz jeszcze swojego abonamentu, możesz nabyć go jedną z metod opisanych tutaj. Następnie proszę o kontakt e-mailowy i podanie nicka z portalu PolakPotrafi – w ciągu kilku dni przyślę nowy klucz z przedłużonym okresem ważności.

Co to oznacza dla projektu? Nie zwijamy działalności, Transportoid będzie nadal rozwijany – hobbystycznie i po godzinach, jak dotąd. Ze środków pozyskanych w ramach zbiórki planowaliśmy rozpocząć równoległy rozwój kilku nowatorskich funkcji, będą one jednak musiały zaczekać do czasu, kiedy będziemy mogli pozwolić sobie na ich realizację.

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider