Strony

Wyszukiwanie połączeń w wersji dla WP

Nowa wersja Transportoida dla Windows Phone pomyślnie przeszła certyfikację i lada chwila będzie dostępna do pobrania. W tej wersji premierę mają płatności abonamentowe oraz wyszukiwanie połączeń.

Roczny abonament kosztuje tyle samo, co w wersji androidowej – 10 zł. Dostępne metody płatności to PayPal (aktywacja minutę po transakcji), Allegro oraz Przelewy24 – tu odblokowanie funkcji premium nastąpi po ręcznym potwierdzeniu wpłaty. Nie mogliśmy skorzystać z Windows Marketplace, bo nie obsługuje on płatności okresowych w systemach serii 7.x. Wszyscy, którzy zamówią newsletter i potwierdzą subskrypcję linkiem w otrzymanym mailu, będą mogli korzystać z funkcji premium przez dwa tygodnie za darmo.

Wyszukiwanie połączeń z przesiadką i dodawanie połączeń do ulubionych to pierwsze płatne funkcje programu (połączenia bezpośrednie nie wymagają abonamentu). Funkcja wyszukiwania połączeń jest obecnie dostępna w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Białymstoku i Szczecinie. Postaramy się, aby lista jak najszybciej objęła pozostałe miasta.

Uważny czytelnik spostrzegł już, że w tej samej cenie wersja dla Androida oferuje znacznie więcej funkcji premium. Mamy tego świadomość niemniej od czegoś trzeba było zacząć, w przygotowaniu znajduje się prezentacja linii oraz tras na mapach i inne funkcje dedykowane dla abonentów. Posiadany abonament obejmie wszystkie opcje, które pojawią się w przyszłości. Obiecujemy okazać wersji dla WP więcej miłości i wydawać aktualizacje częściej niż do tej pory. Status „beta” pozostaje utrzymany.

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider