Strony

Wersja 2.0 wydana – GPS i mapy

Dziś premierę ma nowa wersja Transportoida, z obsługą lokalizacji GPS i map Google Maps.

Wersja ta wprowadza opłaty abonamentowe – szczegóły można znaleźć na podstronie Abonament. Bardzo dziękuję kiludziesięciu użytkownikom, którzy wsparli finansowo rozwój projektu w ciągu ostatnich czterech miesięcy. Wszyscy oni otrzymają gratisowe abonamenty, możliwość składania datków zostaje wycofana.

W związku z użyciem w programie biblioteki płatności PayPal, na podstronie Prywatność pojawiły się zaktualizowane informacje opisujące, kiedy i w jakich sytuacjach Transportoid przekazuje na zewnątrz dane użytkownika. Transportoid korzysta z gotowego rozwiązania – nie przetwarza ani nie przechowuje danych logowania do PayPal-a.

Rozpoczęły się wakacje, przewoźnicy wprowadzają zmiany w kursowaniu pojazdów. W nadchodzącym tygodniu zaktualizujemy wiele rozkładów – proszę sprawdzać z menu programu, czy aktualizacja jest już dostępna (w jednej z kolejnych wersji zostanie to zautomatyzowane). Jeśli któreś miasto nie dostanie aktualizacji w pierwszej dekadzie lipca, proszę o kontakt.

PAHKupując abonament wspierasz nie tylko rozwój Transportoida, 20% przychodów z abonamentu przekażemy Polskiej Akcji Humanitarnej.

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider