Strony

Transportoid szuka funduszy na rozwój!

W notkach dotyczących Transportoida opisuję zazwyczaj nowości w programie. Dzisiejszy temat będzie trochę inny. Przedstawam Wam, użytkownikom programu, propozycję finansowego wsparcia projektu, co pozwoli naszemu dwuosobowemu zespołowi zrealizować pomysły będące obecnie poza zasięgiem finansowym.

Dziś w serwisie PolakPotrafi wystartowała półtoramiesięczna kampania na rzecz wsparcia Transportoida. Jest prowadzona w modelu crowdfundingu, w ramach którego projekt może zrealizować zakładane cele dzięki niewielkim datkom dużej liczy osób.

Transportoid nie ma obecnie inwestora, jest finansowany z bieżących przychodów i rozwijany hobbystycznie. Choć miesięcznie przybywa nam kilka tysięcy zadowolonych użytkowników, zaledwie kilka procent z nich decyduje się na wykupienie abonamentu. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie zrealizować kilku większych pomysłów, które uczynią Transportoida jeszcze lepszym narzędziem. Szczegóły znajdziecie w animacji powyżej i na stronie wsparcia Transportoida, z góry dziekuję za wszystkie wpłaty!

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider