Strony

Transportoid rekomenduje iTaxi

Z reguły odmawiamy firmom i agencjom zainteresowanym emisją reklam w Transportoidzie. Warszawiacy mogli jednak spostrzec, że od niedawna w zakładce Ulubione obecna jest reklama odsyłająca do serwisu iTaxi. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze taksówki uzupełniają komunikację miejską, więc iTaxi dopełnia funkcje Transportoida. Po drugie jestem wielkim fanem wzbogacania klasycznych usług o udogodnienia oferowane przez współczesną technologię, wezwanie taksówki i monitorowanie jej pozycji w aplikacji mobilnej jest tego świetnym przykładem. Po trzecie nasz partner rozumie wartość, jaką niosą szczegółowe metryki emisji oraz reakcji użytkowników na reklamę – nie zaoferuje ich żadna agencja medialna.

Sam miałem okazję wypróbować iTaxi pod koniec kwietnia, podczas wizyty w stolicy – najbliższa taksówka odmówiła przyjazdu (lub kierowca nie zareagował w porę na wezwanie), druga dotarła na Kabaty w 10 minut. Podgląd lokalizacji na żywo zdecydowanie przebija inne opcje zamawiania taksówek online, dodatkową zaletą jest możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego kierowcy z klientem. Ogólne wrażenie – bardzo pozytywne.

Branża taksówkarska podlega obecnie burzliwej deregulacji, czas pokaże, jak na jej kształt wpłyną usługi omijające klasyczne korporacje. Na razie chylimy czoła przed inwestorami iTaxi – wprowadzanie innowacji w tym obszarze rynku, biorąc pod uwagę skalę kosztów, wymaga dużej odwagi i determinacji.

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider