Strony

Transportoid i SkyCash

(kliknij aby powiększyć)

Od niemal pół roku Transportoid pozostaje jedynym mobilnym rozkładem jazdy w Polsce, który oferuje możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej bezpośrednio z programu. Dziś ogłaszamy rozpoczęcie partnerstwa z firmą SkyCash, w jego ramach Transportoid zostaje rozszerzony o drugi system sprzedaży biletów. Korzyścią dla pasażerów będzie dostępność usługi w nowych miastach i alternatywny system zakupu w kilku obecnych miejscowościach (wówczas zakładka Ulubione będzie zawierała dwa przyciski).

Transportoid integruje się z mobilnym klientem serwisu SkyCash, po wyborze rodzaju biletu użytkownik zostaje przekierowany do tej aplikacji w celu finalizacji zakupu (w analogiczny sposób można przejść do ekranu kontroli biletów). Podczas wdrożenia testowego można nabyć bilety we Wrocławiu, wkrótce usługa zostanie rozszerzona na pozostałe miasta obsługiwane przez SkyCash.

Korzystanie z nowej funkcji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami a ceny wszystkich biletów są takie, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Rejestracji w systemie SkyCash można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej lub witryny WWW, tam też poznać można pozostałe usługi SkyCash (m.in. natychmiastowe przelewy, doładowania telefonu czy wypłaty z bankomatów bez karty).

Autorzy programu otrzymają niewielką prowizję od każdego biletu kupionego w opisany sposób. Wyświetlanie przycisków zakupu biletu można zablokować w ustawieniach programu.

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider