Strony

Transportoid dla Windows Phone 7

Dziś ma miejsce drugi największy krok w historii Transportoida: prezentujemy program w wersji dla systemu Windows Phone 7. Jest to jedna z pierwszych rodzimych aplikacji przeznaczonych dla systemu operacyjnego, który rozpoczyna zdobywanie polskiego rynku.

Prezentowana wersja ma obecnie status publicznej bety, do jej wypróbowania zapraszamy wszystkich posiadaczy aparatów z WP7. Obsługiwany jest komplet 51 miast i aglomeracji – najwięcej w Polsce! W bieżącej wersji brakuje wyszukiwania połączeń – ta i inne funkcje znane z edycji androidowej będą sukcesywnie pojawiać się także na nowej platformie.

Należy podkreślić, że wersja na WP7 nie jest kalką wcześniejszego wydania – interfejs użytkownika został dopasowany do wytycznych Windows Phone. Bieżąca wersja oferuje np. przypinanie ulubionych elementów do ekranu głównego, dzięki czemu dostęp do najczęściej używanych rozkładów wymaga raptem jednego kliknięcia. Program można pobrać za darmo, podstawowe funkcje pozostaną dostępne bez opłat. Wraz z funkcją wyszukiwania połączeń do programu zostanie wprowadzony model subskrupcyjny, w którym użytkownik wnosi niewielką opłatę za korzystanie z funkcji premium.

Transportoid dla Windows Phone 7 wymaga systemu w wersji 7.5, czyli tzw. Mango. Program można pobrać bezpośrednio z Windows Marketplace.

Oto pozostałe zrzuty ekranu z wersji dla WP7:

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider