Strony

STO TYSIĘCY POBRAŃ TRANSPORTOIDA!

Wybaczcie kapitaliki, nie zostały użyte nadaremno. Dziś Transportoid przekroczył STO TYSIĘCY pobrań! Zaledwie kilka aplikacji kierowanych na polski rynek osiągnęło ten próg, za wszystkimi pozostałymi stoją firmy o milionowych obrotach. Bardzo się cieszę z osiągniętego wyniku i mam nadzieję, że kolejni użytkownicy będą tak samo zadowoleni, jak dotychczasowi.

Z okazji milowego kroku w rozwoju Transportoida robię wyjątek od zasad, zgodnie z którymi informowałem o nowościach dopiero wtedy, gdy były gotowe lub bliskie ukończenia. Oto,  co pojawi się w programie w nadchodzących tygodniach:

Lepsze wyszukiwanie połączeń – źródło najczęstszych (uzasadnionych, dodajmy) narzekań na Transportoida. Nowy algorytm pozwoli na wyszukiwanie  połączeń z określoną godziną dojazdu do celu, umożliwi sprawdzenie kolejnych odjazdów danej kombinacji pojazdów, wyeliminuje takie kiksy jak propozycja przejechania przez przystanek docelowy, by po chwili do niego powrócić. Nowa wyszukiwarka połączeń powinna działać wyraźnie szybciej. Dołożymy też starań, by umożliwić wyszukiwanie połączeń z dwiema przesiadkami. Pracy jest sporo, więc na tę pozycję przyjdzie chwilę poczekać.

Kopia ustawień programu – pozwoli na odtworzenie ustawień i listy ulubionych pozycji po zmianie urządzenia lub wgraniu nowego ROM-u. Funkcja używana niezbyt często, jednak istotnie ułatwiająca przesiadkę na nowy sprzęt.

Prezentacja godzin odjazdów wskazanego kursu – ta często proponowana funkcja wymaga zmiany formatu danych, jako pierwsi będą z niej mogli korzystać mieszkańcy największych miast.

Własna pozycja na mapie – pozwoli na szukanie połączeń z bieżącej lokalizacji użytkownika.

Tyle zapowiedzi. Na zakończenie powtórzę prośbę – nie opisujcie usterek w komentarzach w Android Markecie. Nie mamy szans dopytać o co chodzi ani dać znać, że błędu już nie ma (szczególnie uciążliwe jest czytanie o nieaktualnych rozkładach, zmieniają się one co kilka dni). Prosimy więc – pomysły i wnioski racjonalizatorskie tutaj, cała reszta e-mailem jak opisano tutaj. Dzięki!

Comments are closed.


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider