Strony

Abonament

Poniższe informacje nie są już aktualne. Obecnie wszystkie funkcje premium są dostępne za darmo. Proszę pobrać najnowszą wersję programu.

 

 

 

 

 

 

Ta strona opisuje abonament dla Androida. Abonament dla Windows Phone – patrz tutaj.

Niektóre funkcje Transportoida dla systemu Android dostępne są tylko dla użytkowników, którzy opłacą abonament. Jego wysokość to 10 złotych rocznie. Oto porównanie funkcji:

[table "1" seems to be empty /]

 

Dobroczynność

Dwadzieścia procent zysków przekażemy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Transportoid wspomaga projekt Kampanii Wodnej, której celem jest poprawa dostępu do czystej wody pitnej w Sudanie, Afganistanie i innych miejscach świata.

PAH

Płatność przez Google Play (Android Market)

Najwygodniejszą metodą opłacenia abonamentu jest Google Play – płatne funkcje dostępne są kilka sekund po zakończeniu transakcji. W tym wariancie plik z kluczem nie występuje zaś abonament automatycznie przenosi się na inne urządzenia skojarzone z tym samym kontem Google.

Płatność przez PayPal

Także ta metoda płatności pozwala wnieść opłatę wprost z programu, funkcje płatne zostaną odblokowane natychmiast po zakończeniu transakcji. Kluczyk z imiennym abonamentem otrzymasz e-mailem.

Płatność przez Przelewy24.pl

Jeśli nie możesz lub nie chcesz skorzystać z Google Play lub PayPala, polecamy płatność z serwisu Przelewy24 – kliknij obrazek aby przejść do strony płatności. Uwaga! Płatne funkcje zostaną aktywowane dopiero po ręcznym potwierdzeniu wpłaty. Z reguły nie trwa to dłużej niż jeden dzień roboczy, jednak termin ten nie jest gwarantowany.

Kod promocyjny (wpisz jeśli przedłużasz abonament)

Abonament roczny - 10 zł

Płatność przez Allegro

Czwartą możliwością zapłacenia za abonament jest zakup poprzez Allegro. Kliknij poniższy obrazek, aby przejść do serwisu Allegro. Uwaga! Płatne funkcje zostaną aktywowane dopiero po ręcznym potwierdzeniu wpłaty. Z reguły nie trwa to dłużej niż jeden dzień roboczy, jednak termin ten nie jest gwarantowany.

Abonament przez Allegro

Plik z kluczem

Użytkownicy, którzy wykupią abonament metodami innymi niż Google Play, otrzymają e-mailem plik z kluczem cyfrowym. Plik ten należy zapisać w katalogu transportoid.data na karcie SD telefonu. Najprostszą metodą jest podłączenie telefonu kablem USB do komputera, udostępnienie karty pamięci jako zewnętrznego dysku i zapis pliku do wskazanego katalogu bezpośrednio z programu pocztowego.

Potwierdzeniem poprawnej instalacji klucza będzie imię i nazwisko użytkownika, które pojawi się w okienku „O programie”. W razie problemów proszę o kontakt.

Jeśli od zakupu minęło kilka dni a nadal nie otrzymałeś klucza, sprawdź czy e-mail nie został zakwalifikowany jako spam i nie trafił automatycznie do kosza. Zagubiony klucz możesz otrzymać ponownie wysyłając e-mail z tego adresu, którego użyto do wykupienia abonamentu.

 


  • Kanał RSS
  • Blip
  • Twitter
  • Facebook
Social Slider